עברנו לכתובת זמנית עד סיום השיפוץ -
לחצו לפרטים

לכל לקוחותינו היקרים! אנו משנים את פני המרפאה ומשפצים אותה. על מנת למנוע רעשים שיגרמו להפחדות לכלבים ולחתולים המגיעים אלינו, החלטנו בזמן זה לעבור למקום אחר עם כל חוסר הנוחות הכרוך בעניין. ביומיים הקרובים נעבור לאזור ביג, דרך חברון 60 (ליד הום סנטר, ספיד דוג, אווזי הזהב וכו') לשם ההתארגנות, בימים הראשונים יתכנו שינויים בשעות הפתיחה. אנו מצטערים על כל אי נוחות אם תיגרם למי מלקוחותינו. לניווט בוויז לחצו כאן דרך חברון 60

בדיקה, חיסון והדרכת גורים

א+ | א-
 • בדיקה, חיסון והדרכת גורים
 • התכנית בנויה מארבעה מפגשים כאשר בכל מפגש ייבדק הגור בדיקה יסודית ותיבדק התפתחותו. כמו כן, הצוות הרפואי יסייע בפתרונות של בעיות התנהגות והתאמת הגור לביתו ולמשפחתו החדשים.
  עודכן לאחרונה ב: 03/27/2014


  תחילת הדרך בגידול גור הכלב או החתול, התנהלות וטיפול נכון היא מאבני היסוד של הרפואה הווטרינרית המניעתית. אחת מהמטרות העיקריות במרפאת "ברנע" היא למנוע מחלות, תסמינים ופגיעות כאלו הנובעים מחוסר ידע וניסיון בגידול חיות. אנו מדריכים את בעלי החיות כיצד ניתן לגדל בצורה נכונה תוך הימנעות משגיאות שעלולות לפגוע ולגרום לנזק מידי או מצטבר.
  התכנית בנויה ממספר מפגשים כאשר בכל אחד מהם ייבדק הגור בדיקה יסודית, תיבדק התפתחותו וידונו שאלות הקשורות לגידולו ולהתנהגותו. במידה וימצא במצב רפואי המאפשר זאת יתבצע חיסון מתאים וטיפול כנגד טפילי מעיים.

  החיסונים המומלצים על ידי הרופאים הווטרינרים ברחבי העולם:
  כלב-
  גור כלבים -עד גיל 3 חודשים (החל מגיל 6 שבועו) – 3 חיסוני משושה וחיסון כלבת
  גור כלב -מעל גיל 3 חדשים – 2 חיסוני משושה וחיסון כלבת
  כלב בוגר – חיסון משושה שנתי וחיסון כלבת

  חתול-
  גור חתולים - חיסון מרובע (החל מגיל 8 שבועות) – 2 חיסונים
  חתול בוגר – חיסון מרובע
  ניתן אך לא חובה לחסן כנגד מחלת הכלבת.

‹ שירותי מרפאה נוספים
X

הודעה חשובה!
עברנו לכתובת זמנית עד סיום השיפוץ

לכל לקוחותינו היקרים!
אנו משנים את פני המרפאה ומשפצים אותה.
על מנת למנוע רעשים שיגרמו להפחדות לכלבים ולחתולים המגיעים אלינו, החלטנו בזמן זה לעבור למקום אחר עם כל חוסר הנוחות הכרוך בעניין. בתקופה הקרובה המרפאה תפעל בדרך חברון 60, אזור ביג (ליד הום סנטר, ספיד דוג, אווזי הזהב וכו').
אנו מצטערים על כל אי נוחות אם תיגרם למי מלקוחותינו.
לניווט בוויז לחצו כאן דרך חברון 60