עברנו לכתובת זמנית עד סיום השיפוץ -
לחצו לפרטים

לכל לקוחותינו היקרים! אנו משנים את פני המרפאה ומשפצים אותה. על מנת למנוע רעשים שיגרמו להפחדות לכלבים ולחתולים המגיעים אלינו, החלטנו בזמן זה לעבור למקום אחר עם כל חוסר הנוחות הכרוך בעניין. ביומיים הקרובים נעבור לאזור ביג, דרך חברון 60 (ליד הום סנטר, ספיד דוג, אווזי הזהב וכו') לשם ההתארגנות, בימים הראשונים יתכנו שינויים בשעות הפתיחה. אנו מצטערים על כל אי נוחות אם תיגרם למי מלקוחותינו. לניווט בוויז לחצו כאן דרך חברון 60

טיפולים כירוגיים מכל הסוגים

א+ | א-
  • טיפולים כירוגיים מכל הסוגים טיפולים כירוגיים מכל הסוגים2
  • במרפאתנו מבצעים את כל סוגי הניתוחים. ניתוחי רקמות רכות וניתוחים אורתופדים.
    עודכן לאחרונה ב: 03/27/2014


    במרפאתנו מבצעים את כל סוגי הניתוחים. ניתוחי רקמות רכות וניתוחים אורתופדים. הניתוחים המבוצעים על ידי צוות מהימן ומנוסה תוך שמירה על רמת זהירות מרבית ושימוש בציוד איכותי ביותר. אנו מצוידים באמצעי הרדמה בטוחים (גז איזופלורן) המאפשר לנו להרדים בביטחון חיות צעירות מאוד וגם חיות מבוגרות כמו חיות בעלות סיכון הרדמה גבוה. לכל חיה אשר נכנסת לניתוח מחדירים קטטר וריד (ויינפלון) דרכו מוזרמים נוזלים ותרופות במהלך הניתוח. כל חיה אשר נכנסת לניתוח מחוברת למוניטור המאפשר לנו לראות את מדדי הדופק, חמצון הדם, חום הגוף ועוד מדדים הדרושים לנו לראות את מצבה הגופני בזמן ההרדמה. בנוסף מוצב טכנאי אשר מתפקידו לעקוב אחרי מדדים אלו משך כל זמן ההרדמה. לכל מנותח נותנים טיפול נגד כאבים וטיפל אנטיביוטי. המנותחים משוחררים הביתה מספר שעות לאחר הניתוח כשהם ערים ועל רגליהם.
    אנו לא משאירים מקום למקרה הרדמה בטוחה מיומנות הצוות וציוד איכותי היא נר לרגלנו.

‹ שירותי מרפאה נוספים
X

הודעה חשובה!
עברנו לכתובת זמנית עד סיום השיפוץ

לכל לקוחותינו היקרים!
אנו משנים את פני המרפאה ומשפצים אותה.
על מנת למנוע רעשים שיגרמו להפחדות לכלבים ולחתולים המגיעים אלינו, החלטנו בזמן זה לעבור למקום אחר עם כל חוסר הנוחות הכרוך בעניין. בתקופה הקרובה המרפאה תפעל בדרך חברון 60, אזור ביג (ליד הום סנטר, ספיד דוג, אווזי הזהב וכו').
אנו מצטערים על כל אי נוחות אם תיגרם למי מלקוחותינו.
לניווט בוויז לחצו כאן דרך חברון 60