עברנו לכתובת זמנית עד סיום השיפוץ -
לחצו לפרטים

לכל לקוחותינו היקרים! אנו משנים את פני המרפאה ומשפצים אותה. על מנת למנוע רעשים שיגרמו להפחדות לכלבים ולחתולים המגיעים אלינו, החלטנו בזמן זה לעבור למקום אחר עם כל חוסר הנוחות הכרוך בעניין. ביומיים הקרובים נעבור לאזור ביג, דרך חברון 60 (ליד הום סנטר, ספיד דוג, אווזי הזהב וכו') לשם ההתארגנות, בימים הראשונים יתכנו שינויים בשעות הפתיחה. אנו מצטערים על כל אי נוחות אם תיגרם למי מלקוחותינו. לניווט בוויז לחצו כאן דרך חברון 60

טיפול מונע במחלת תולעת הפארק

א+ | א-
  • טיפול מונע במחלה הקטלנית באמצעות זריקות.
    עודכן לאחרונה ב: 03/27/2014


    תולעת הפארק או ספירוצ'רקה לופי בשמה הלועזי היא מחלה קטלנית שפוגעת בכלבים. המחלה נגרמת כתוצאה מאכילת ביצי תולעים שמופרשות מכלב אחר או אכילת חיפושית זבל שנושאת בתוכה את הביצים. אלו מתפתחים לתולעת שמתמקמת באברים חיוניים בגוף ובמידה ולא מטופלים בזמן התוצאה הסופית היא מוות.
    במרפאת "ברנע" ההמלצה היא חד משמעית- טיפול מונע בעזרת זריקות כל שלושה חדשים. אנו ממליצים להתחיל בטיפול כחודשיים לאחר שהגור נחשף לסביבתו החיצונית (מחוץ לבית ו/או לחצר).

‹ שירותי מרפאה נוספים
X

הודעה חשובה!
עברנו לכתובת זמנית עד סיום השיפוץ

לכל לקוחותינו היקרים!
אנו משנים את פני המרפאה ומשפצים אותה.
על מנת למנוע רעשים שיגרמו להפחדות לכלבים ולחתולים המגיעים אלינו, החלטנו בזמן זה לעבור למקום אחר עם כל חוסר הנוחות הכרוך בעניין. בתקופה הקרובה המרפאה תפעל בדרך חברון 60, אזור ביג (ליד הום סנטר, ספיד דוג, אווזי הזהב וכו').
אנו מצטערים על כל אי נוחות אם תיגרם למי מלקוחותינו.
לניווט בוויז לחצו כאן דרך חברון 60