ראשי אודות מרפאה וטרינרית ברנע

אודות מרפאה וטרינרית ברנע

המרפאה הווטרינרית בניהולו של ד"ר ברנע הוקמה בשכונה ה' בבאר שבע בשנת 1981, והיא הוותיקה ביותר מבין המרפאות בעיר, ובין הוותיקות, הגדולות והידועות ביותר בארץ.


המרפאה משרתת אלפי לקוחות - חלקם מבאר שבע, חלקם מערי הלוויין ויישובי הסביבה וחלקם מכל רחבי הארץ. מספר זה עולה מחודש לחודש ומשנה לשנה. יציבות וגדילה לאורך כל כך הרבה שנים היא תולדה של מצוינות. מילה שמסכמת את כל הפעילות הנעשית במרפאה.

שמה של המרפאה אשר נמצאת באותו אזור כבר למעלה מ-30 שנה יצא למרחקים בזכות רמת הרפואה הגבוהה הניתנת על ידי צוות גדול, אחראי ומסור, חדשנות וציוד מתקדם ביותר - כזה המסייע לאבחון מדויק ומהיר לכל מחלה או תסמין. כל הנכנס בשערי המרפאה מרגיש את אווירת ההתלהבות והרצון לעזור, לסייע ולפתור בעיות. אהבת החיות ובעליהם הם שמנחים את חברי הצוות לתת מעצמם את הטוב ביותר.

אנו מתחדשים, מתעדכנים ומעדכנים את רמת הרפואה ורמת הציוד, מה שמאפשר לשפר את יכולת האבחון, הטיפול והמניעה, לקדם ולהתאים אותה לסטנדרטים המובילים בעולם.

צוות המרפאה מצטיין באהבת האדם והחי, בלימוד ובחדשנות בכל תחום הקשור לרפואה הווטרינרית. ההתעקשות על ריפוי וטיפול מרבי לכל מטופל עומדת לנגד עיני כולם. כמות הרופאים וגודל הצוות מסייע במתן פתרונות הדורשים תשומת לב והתמקדות מיוחדת. במרפאה הווטרינרית ברנע לא מתפשרים על בינוניות. כמות הלקוחות הגדולה, ההפניות מרופאים אחרים והאמצעים העומדים לרשות הצוות מביא אותו לרמת ניסיון גבוהה ביותר. "אין כמעט מקרים בהם לא טיפלנו - כולל הנדירים ביותר".

מרפאת ברנע עובדת בכפיפה אחת עם מומחים וטרינרים בכול תחומי הרפואה שבמידת הצורך מגיעים למרפאה על מנת לאבחן ולטפל בבעיות ייחודיות. מה שחוסך לבעלי הכלבים / חתולים את הצורך לנסוע ולנייד את בעל החי למרחקים. בנוסף אנו מקושרים באמצעות VIN עם צוות מומחים בינלאומיים שמסייעים לנו בפתרון בעיות סבוכות.

שעות העבודה הארוכות מאפשרות גמישות גם לאלו שאין בידם הזמן לבוא בשעות הרגילות. גם לאחר שעות עבודת המרפאה (שבתות, מועדים וחגים) עומד צוות המרפאה לרשות לקוחותיו בשירות חירום.

ד"ר איתן ברנע: "המוטו שמוביל כל כך הרבה שנים את המרפאה שבניהולי למצוינות מסתכם בארבע מילים: אהבה, מסירות, מקצוענות וחדשנות. תחת ארבעת מילים אלו מיושם כל האני מאמין שהביא את המרפאה להיות בין המובילות בארץ. אהבה לבעלי החיים באשר הם כולל בני האדם היא זו שנותנת לנו את הרצון והכוח לשרת ולתת את כל שביכולתנו וגם את מה שנראה בלתי אפשרי בכל עת ובכל מצב. מסירות היא זו שנותנת לנו את האנרגיה לעבוד שעות על גבי שעות ולא לוותר כאשר יש תקווה וניתן לרפא, לסעוד ולעזור להפחית את סבל החיות שבטיפולנו ולתמוך בבעליהם.

מקצוענות היא זו שמאפשרת לנו להתחדש, ללמוד כל הזמן, להשתמש באמצעים המתקדמים ביותר ובשיטות הריפוי האבחון והניתוח ,ואת כל אלו להביא לידידנו על ארבע ולבעליהם המסורים".

מכשור במרפאה
מכשיר רנטגן עוצמתי כשלידו מכשיר פיתוח אלקטרוני חדיש CR כזה שמספק לרופא רזולוציות גבוהות במיוחד לאבחון.
מכשור אולטרה סאונד כולל אקו לב.
מעבדה ממוחשבת ומשוכללת הכוללת אמצעים לבדיקות דם המטולוגית וכימית. מעבדה זו מספקת לנו תשובות המטולוגיות וכימיות תוך כרבע שעה.
אנדוסקופ גמיש באמצעותו אנו מאבחנים תסמיני מערכת העיכול ללא ניתוח פולשני.
מכונת הרדמת גז Isofluran מערכת חדישה להרדמות בטוחות הן בבעלי חיים צעירים מאוד וגם בזקנים מאוד.
מכשור UNIT לטיפולי שיניים מגוונים.
MONITOR המשמש לניתור בעל החי בשעת ניתוח ומאפשר לטכנאי ההרדמה לראות מדדי לחץ דם דופק נשימות וטמפרטורת החיה בזמן ההרדמה.
ציוד כירורגי כולל אורתופדי משוכלל.


מכשור לבדיקת לחץ דם המשמש לנו לטיפול ומניעת נזקים הנגרמים מעודף לחץ דם.
משאבות אינפוזיה המאפשרים הזרמה מדויקת של נוזלים ותרופות לווריד.
מכשירי UNIT הידראולים המשמשים לכל טיפולי השיניים הדרושים לכלבים וחתולים.
מחולל חמצן לבעלי חיים הזקוקים לאוויר מועשר בחמצן נקי.